ברוכים הבאים לאתר י.אבי-אל עבודות מתכת בע"מ
 
חיתוך, כיפוף וניקוב של פח
 
ייצור גגוני אלומיניום

ייצור משקופים עיוורים כולל לארגזי גלילה
 
 
 
 
עבודות מתכת
 
 
 

צור קשר

 
* שם מלא:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי זקוק למשקוף עיוור?

 
 
רוצים להחכים במידע על משקופים עיוורים?
 
י. אביאל מתכת עושה זאת בשבילכם....
 
משקופים עיוורים הולכים ונעשים סטנדרט בכל הנוגע לבנייה במאה העשרים ואחת, ולהתקנה של חלונות ודלתות. בראשית דרכם נועדו משקופים עיוורים לסייע ביצירת גימור מושלם בין הקיר, הטיח והדלת.
 
יתרון נוסף של משקופים מסוג זה, הוא שהם מסייעים בקיבוע היקף הפתח של הדלת או החלון. מכיוון שבניינים נתונים כל הזמן לסוגים שונים של לחצים, יכולים אלה לנוע ולהשתנות, עד לרמה בה אין הדלת או החלון מתאימים עוד לפתח.
 
לחצים אלה יכולים להיות תוצאה של תהליכים טבעיים, כגון תנועה טבעית של הקרקע עליה יושב המבנה, רעידות אדמה, לחות ורוחות. הם גם יכולים להיות תוצאה של שימוש מאסיבי, כולל פתיחה וסגירה תכופה, וכן טריקה של הדלת והחלון במקום סגירתם. במקרים כאלה, פתאום נעשה קשה ואפילו בלתי אפשרי לפתוח ולסגור אותם. משקוף עיוור מעניק לדלת ולחלון מסגרת יציבה וקבועה לנוע בתוכה.
 
 
 
משקוף עיוור
 
 
 

אז מי זקוק למשקוף עיוור ומתי נהוג להשתמש בו?

 
השימוש במשקופים עיוורים מקובל בעיקר בבנייה פרטית ובבנייני משרדים וחנויות ופחות בבנייה תעשייתית. ניתן להתקין את המשקופים בחלונות ובדלתות פנים, אך פחות מקובל להשתמש במשקופים מסוג זה בדלתות כניסה, בהן כל המנגנון, כולל הדלת והמשקוף, וכן אופן ההתקנה, שונים.
 
בבנייה קלה, או בנייה תעשייתית, בהם נפוץ השימוש בקירות גבס המורכבים על קונסטרוקציה מוכנה מראש, יש כבר מסגרת המקבעת את הפתחים. בכל מקרה, מתנהגים הקירות במבנים אלה באופן שונה, שכן אופי הלחצים אליהם הם נתונים שונה בתכלית.
 
משקופים עיוורים מיוצרים מעץ או מפח מגולוון, כאשר האחרון, מטבע הדברים, מעניק ערך מוסף של עמידות מפני זעזועים שונים ומפני מהלומות מעשה ידי אדם. על כן, כאשר רוצים ליהנות מבנייה איכותית ועמידה לאורך זמן, השימוש במשקופים עיוורים מפח מגולוון הוא בבחינת בחירה טבעית.
 
על מנת ליהנות ממלוא היתרונות שיש למשקופים עיוורים להציע, חשוב להזמינם מבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, אשר יוכלו לייצר אותם ולהתקינם באופן מושלם. בתחום זה, כמו בתחומים רבים אחרים טיב החומרים ואיכות העבודה הם הכול.
 
חברת י. אבי-אל עבודות מתכת היא בדיוק חברה שכזאת. החברה מנוסה במתן שירותיה עבור לקוחות מכל ענפי המשק ולפרויקטים בכל סדר גודל. נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה, ואף להגיע עד אליכם על מנת לסייע ולהעניק ייעוץ מקצועי והכוונה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח' 3381, תל אביב (צמוד לאלומל)
טל': 072-3257447
פקס: 6826178 - 03
 
 
 
שעות פתיחה:
א' – ה' 08:00 – 18:30