ברוכים הבאים לאתר י.אבי-אל עבודות מתכת בע"מ
 
חיתוך, כיפוף וניקוב של פח
 
ייצור גגוני אלומיניום

ייצור משקופים עיוורים כולל לארגזי גלילה
 
 
 
 
עבודות מתכת
 
 
 

צור קשר

 
* שם מלא:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משקוף עיוור לחלון

 
 
רמת הגימור של הבית חשובה לכם? רוצים לדאוג לכך שהחלונות יהיו אטומים מספיק מפני מזג האוויר ומפני רעש? אל תתפשרו על משקוף עיוור לחלון. לקבלת מידע אודות משקוף עיוור לדלת כאן>>
 

תפקידו של משקוף עיוור לחלון

 
משקוף עיוור לחלון נח על מסגרת הבטון שנוצרה במבנה עבור פתח החלון. מסגרת הבטון אינה מתאימה להתקנה ישירה של חלון משום שאינה מהווה משטח חלק. התקנה של חלון ישירות על מסגרת הבטון תפגע ברמת גימור העבודה ובתפקודים פונקציונליים של החלון: איטום תרמי ואקוסטי. יתרה מזאת, התקנה כזו לעיתים קרובות פשוט אינה מתאפשרת. משקוף עיוור הופך את מלאכת התקנת החלונות למקצועית ויעילה יותר.
 
 
 
משקוף עיוור לחלון
 
 
 

מדוע משתמשים במשקוף עיוור לחלון?

 
הבטון, שמהווה את המסגרת של החלון, לא יכול לעמוד בתכנון מדויק של הקבלן, שכן החומר מתרחב ומתקשה בהתאם לתנאי הסביבה. בעבר, כשעיקר העבודה הייתה עם חלונות מעץ, השיטה הייתה להתאים את מסגרת העץ לממדים של החלון, אך האלומיניום, ששולט כיום בענף ייצור החלונות, אינו ניתן לשיוף, ולכן אי אפשר להסתדר בלי משקוף עיוור לחלון. במקור רעיון זה הגיע לענף הבנייה מתחום בניית היוקרה, שבה שמים דגש מיוחד על רמת הגימור.
 

משקוף עיוור לחלון בחברת אבי-אל מתכת

 
חברת אבי אל מתכת מתמחה בעבודות מתכת מכל הסוגים, כאשר ייצור משקופים עיוורים מהווה מומחיות מיוחדת של החברה. כל החומרים המשמשים אותנו לצורך ייצור משקופים נבחרים בקפידה ומיובאים מחו"ל באופן עצמאי. משקוף עיוור לחלון מתוצרת חברת אבי-אל מתכת עומד בכל הציפיות שלכם, ומשמש בסיס איתן להתקנה איכותית של חלונות.
 
משקוף עיוור לחלון משפיע רבות על המראה והתפקוד של החלון שלכם, אז אל תתפשרו על מוצרים שרמת איכותם מוטלת בספק. אנו מתמחים בייצור משקופים עיוורים מזה שנים רבות, ונשמח אם גם אתם תצטרפו לחוג לקוחותינו המרוצים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח' 3381, תל אביב (צמוד לאלומל)
טל': 072-3257447
פקס: 6826178 - 03
 
 
 
שעות פתיחה:
א' – ה' 08:00 – 18:30